התעוררתי ככה: כל היתרונות שבאיפור קבוע

במירוץ היומיומי שלנו, איפור קבוע יכול לסייע לנו במראה מתוקתק ואסתטי לאורך כל שעות היום, ולחסוך זמן יקר. כמו כן, העניין הזה עשוי לתקן פגמים כמו גבות דקות מדי, או שפתיים שאיבדו מנפחן. כל היתרונות שבאיפור קבוע

יכול למלא גבות דלילות ולהחזיר נפח לשפתיים. היתרונות שבאיפור הקבוע

אם תשאלו אותנו, הטכנולוגיות בעולם פותחו רק כדי שיהיה לנו יותר קל בחיים, ובמיוחד אלו הקשורות לקוסמטיקה. אחד הפיתוחים שלכאורה נראים קטנים, אבל טומנים בחובם שינוי עצום באורח החיים – הוא האיפור הקבוע. מדובר למעשה בקעקוע זמני אבל ארוך טווח, באמצעותו מחדירים פיגמנט לעור, והוא יכול להחזיק מעמד בין שנה לשלוש שנים. העניין הזה יכול לקצר לנו משמעותית את משך ההתארגנות בבוקר, שבין כה וכה נעשית בלחץ רוב הזמן… וגם יכול לתקן פגמים כמו גבות דלילות, שפתיים דקות ועוד. אלו הם האזורים הפופולריים לשימוש באיפור קבוע.

גבות דקות אאוט

אם מתישהו בין האייטיז לסוף הניינטיז, גבות דקות היו באופנה, היום הסיפור כבר אחר והנטייה היא לחזור למראה טבעי ומלא יותר. אבל מה לעשות אם אחרי שנים של מריטה אינטסיבית השיערות באזור זה כבר מסרבות לצמוח? כאן בדיוק נכנס לתמונה מילוי הגבות הקבוע, כשהמוכרת מכולן היא שיטת המיקרובליידינג. בשיטה זו ממש משרטטים שיערה שיערה על העור, והמראה שמתקבל יכול להיראות טבעי לחלוטין. ביוש עפרון גבות.

שפתיים אדומות ומלאות הן תמיד באופנה

יש כאלו שנולדו עם שפתיים מלאות וחושניות, אבל רובנו לא, וגם אם כן – עם הגיל, הנפח באזור זה יורד משמעותית. ובכל מקרה – השפתיים תמיד נראות טוב יותר עם קצת צבע. אז אם גם לכן נמאס להתשעבד לשפתונים, כדאי לשקול את האופציה של איפור קבוע, שיקנה לכן מראה מאופר גם על הבוקר ואפילו אם הרגע סיימתן מקצה שחייה אולימפי.

שפתיים חושניות ומלאות הן תמיד באופנה. היתרונות שבאיפור קבוע

אייליינר  קבוע – מראה מאופר ומטופח

מי לא אוהבת את המראה המשורטט והמתוחזק של אייליינר מדויק משוח על העפעפיים? הבעיה שהעניין הזה יכול לבזבז לא מעט זמן על הבוקר, מאחר והוא דורש דיוק מירבי וסימטריה מושלמת. יש כאלה שגם בשעות אחרות ביום לא יצלחו את פעולת השרטוט האומנותית… במקרה כזה, כדאי לשקול איפור קבוע של אייליינר שיקנה לנו מראה מתוקתק בכל יום, בכל שעה.

שימו לב: חשוב להכיר גם את החסרונות

לא כל אחד יכול לבצע את הפעולה המורכבת של איפור קבוע מבלי לגרום נזק. כמו כן, על החומרים להיות איכותיים והיפואלרגנים, על מנת שלא יגרמו לתגובה אלרגית ו/או לזיהום במקרה הרע יותר. לכן, שימו לב שאתן ניגשות לאיש מקצוע מוסמך ובמקום מסודר וראוי, לאחר שקיבלתן המלצות מנשים אמיתיות שעברו את הטיפול. עם העור שלכן לא משחקים.

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *