יוצאים מהקופסא: טרנדים באיפור לשנה החדשה

תחל שנה ואיפוריה: שנת 2020 מביאה לנו כמה מגמות מעניינות בתחום האיפור, כמו מסקרות צבעוניות וצלליות ניאון. לצד החריגות הללו, יש גם קלאסיקות שהן כאן כדי להישאר לתמיד. הטרנדים שכדאי להכיר לשנה הקרובה

קלאסיקה של חורף, שפתון בצבע בורדו

קלאסיקה של חורף: שפתון בורדו

טוב אז עם העניין הזה אי אפשר לטעות. אודם בגוון בורדו עמוק תמיד מחמיא ומעניק מראה מטופח. הוא גם הולך יופי עם כל גווני הבז’ שסובבים אותנו באופנה בימים אלה. תוסיפו לו איפור עיניים מעושן ומודגש וקיבלן מראה מנצח לעונה הקרה.

לאמיצות בלבד:  צללית ניאוןצבעי הניאון מבליחים פה ושם גם באופנה, ובאופן טבעי מחלחלים גם לתחום האיפור. צלליות בצבעי ניאון חזקים כמו ורוד, צהוב או ירוק זוהר מתחילות להסתמן על מדפי הפארם, ובהחלט שווה לתת להן צ’אנס. מומלץ לשלבן עם איפור כללי רגוע וחיוור, ומסקרה שחורה נוכחת. אם מערכת הלבוש מומלץ גם כן להרגיע במקרה זה, ולהישאר על פלטת צבעים של שחור-לבן-אפור. אם זה עדיין טו-מאץ’ עבורכן, תוכלו להניח את הצללית הזרחנית על פינות העפעפיים הפנימיות (אלו שקרובות לאף) בלבד, ועדיין לקבל את האפקט.

חורגת מהסולידיות: מסקרה צבעונית

טוב, זה לא חייב להיות מרדני כמו שזה נשמע לכן, אפשר לנסות גם בצבעים רגועים יחסית כמו כחול או ירוק. אבל רק שתדעו, ש-2020 מזמנת לפנים שלכן מסקרות צבעוניות ואפילו בצבע ורוד. גם כאן – כדאי להרגיע את יתר  סביבת האיפור והלבוש בצבעים מתונים. נסו ותופעו.

תשכחו מהמראה הטבעי: גבות מעוצבות

אוקיי, אז בשנה החולפת מראה הגבות המועדף היה יותר לכיוון הטבעי, הלא-מהונדס וה”התעוררתי ככה”… אז השנה הסיפור קצת אחר. הגבות עדיין יהיו עבות ונוכחות, רק שהפעם – מעוצבות ומשורטטות בקווים ברורים ונקיים יותר ובלי חריגות. תוכלו להשיג את המראה הזה בקלות, בעזרת עיפרון גבות, צללית ומסקרה לגבות. שימו לב שאתן בוחרות גוון דומה עד כמה שאפשר לגוון הטבעי שלכן, ואולי מעט יותר כהה.

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *