עושה את כל ההבדל: כיצד לבחור הלבשה תחתונה?

היום כבר כולן יודעות – החזייה והתחתונים שאנחנו לובשות מתחת לבגדים, יכולים להשפיע על המראה באופן משמעותי מאוד. אם נשכיל לבחור את הפריטים הללו לפי ההנחיות, נוכל לא רק לשדרג את כל הלוק, אלא גם להתנועע בעולם בנוחות מירבית

עושה את כל ההבדל: כיצד לבחור הלבשה תחתונה?
הלבשה תחתונה, הרבה יותר מפריטים שמתחבאים מתחת לבגדים

אם עד לפני זמן מה, לא נתנו תשומת לב רבה לפריטים הנלבשים מתחת לבגד, היום כבר ברור שכדאי להשקיע בהם. הלבשה תחתונה יכולה לשדרג בהינף יד גם את הלבוש הכי בייסיק שיש, כמו טי שירט וג’ינס, וןלהקנות לנו את קווי המתאר והחיטוב לו אנחנו זקוקות.

חזייה טובה, לא רק יכולה לשפר ולהרים את מה שיש, אלא גם להקנות מראה של יש גם כשאין… לנשים בעלות חזה גדול במיוחד, מדובר בפריט מאסט שמעבר לאסתטיקה, גם יכול לשפר את בריאות הגב. לנשים בעלות חזה קטן, מומלץ ללבוש חזיות בעלות ריפוד, שבמקרים מסוימים ממש יכולות להחליף ניתוח להגדלת חזה.

הנה כמה כללים לבחירת החזייה הנכונה:

ההיקף צריך להיות “בול”:
לאחר שסגרת את קרסי החזייה, נסי להעביר אצבע בין הגוף לבין חלקה התחתון של החזייה – אם הצלחת להעביר בנוחות, החזייה מתאימה. אם לוחץ מדי או רפוי מדי – עדיף לוותר.

הכתפיות מסתדרות באופן שנעים לך על הכתפיים:
רובן הכמעט מוחלט של החזיות מגיע עם אפרות להקטין ולהגדיל את הכתפיות. לאחר שלבשת את החזייה, התאימי את הכתפיות כך שישבו באופן שמרגיש לך נוח ונעים ולא לוחץ או רפוי מדי. אם גם אחרי כמה ניסיונות עדיין לא נוח, המידה כנראה לא נכונה.

עושה את כל ההבדל: כיצד לבחור הלבשה תחתונה?
נוחות היא כלל אצבע בבחירת תחתונים וחזיות

הקאפ הנכון לחזה שלך:
לאחר שסגרת את החזייה בתא המדידיה, בדקי שהחזה שלך ממלא את הקאפים באופן מושלם. אם הוא גולש החוצה, מציץ מתחת לקו החזייה או יור כפלי עור בבית השחי – עדיף לנסות מידה ו/או דגם אחר.

עודד אמר להרים ידיים:
הלבשה תחתונה נועדה להילבש ביומיום, בשעות שאת אמורה לנוע בחופשיות ובנינוחות. על כן, חזיות אינן אמורות להגביל את התנועה שלך. כאשר מודדים חזייה בחנות, מומלץ להרים ידיים למעלה ולוודא ששום דבר שם לא זז, כלומר, החזייה נותרה במקומה, בסיסה לא התרומם מעל עצם החזה, והחזה לא יוצא מהקאפ.

הצטיידו מראש בחולצה צמודה:
כדי לוודא באופן סופי ומוחלט שהחזייה מתאימה, מומלץ למדוד מעליה חולצה צמודה ולהתרשם מהאופן בו היא מעצבת לנו את החזה.

ומה עם התחתונים? גם להם מגיע יחס

כשאתן ניגשות לבחור תחתונים בחנות, כדאי לשים לב לכמה פרטים. כמובן שהנוחות היא כלל אצבע ראשון. עליהם לשבת “בול”, לא לגלוש מטה, לא להיות רפויים וגם לא ללחוץ. למען הבריאות, מומלץ תמיד להעדיף תחתוני כותנה מבד נושם. את תחתוני התחזרה והחוטיני למינהן, שמרו לאירועים מיוחדים.

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *