דוקטור, אני רק שאלה

האם טיפול האנטי אייג’ינג שסוקר בגיא פינס הוא פייק או ניוז?

בעודי שרועה על הספה מול הטלוויזיה, בוהה, כהרגלי בקודש, בתכניתו הנצחית של גיא פינס, נחשפתי לטיפול האנטי אייגי’נג החדש והמדובר – PROFHILO – שלפי הפרזנטורים שלו אייל ברקוביץ ואופירה אסייג הוא המילה האחרונה בתחום. מאחר וגיא פינס נראה אותו דבר בדיוק כבר יותר מ-20 שנה, שיערתי שהוא בטח מבין דבר או שניים באנטי אייג’ינג ושהאינטגריטי המקצועי שלו לא היה נותן לו להעלות כזה אייטם אם זה לא היה בדוק נכון. אבל מייד גם נזכרתי כמה טיפולי אנטי אייג’ינג  קיימים היום בשוק – החל מקרמים, מסיכות פנים ותוספי מזון, דרך חומצה היאלורונית, בוטוקס, פילרים, סקין בוסטרים, מזותרפיה, מזו חוטים והשתלות סיליקון וכלה במתיחות פנים ובסכין המנתחים של הפלסטיקאים – ומיד הפכתי מעט סקפטית. כי אמנם בפרסומות, בברושורים ובשלטי החוצות תוצאות כל הטיפולים תמיד נראות מושלם ומהמם – כל הנשים צעירות לנצח וכל הגברים לעולם לא מזדקנים – אבל במציאות, ובכן, פחות. כי במציאות כמו במציאות, לא הכל וורוד, ולפעמים נפוח מדי, לא סימטרי, מתוח לאללה או פשוט מעוות. נחושה לרדת לחקר האמת החלטתי לעשות מעשה ובמקום לקנות את כל היופי שמוכרים לי בעולם האנטי אייג’ינג, לעלות להתקפה ולהפתיע את הרופאים שמטפלים ב PROFHILO בקליניקות הביתיות שלהם. חמושה במגוון שאלות לגבי הטיפול המדובר ומצוידת ברשימת רופאים שמטפלים ב PROFHILO התחלתי לעשות טלפונים ולתחקר את הרופאים. להלן הממצאים:

ש. אם היית צריך לענות במשפט אחד – למה דווקא טיפול ב PROFHILO – מה היית אומר?

ד”ר ריי ביטון: “כי PROFHILO מוביל מהפכה בעולם האסתטיקה, זה טיפול חדשני שעובד על הרקמות העמוקות של העור ומביא לשיפור של מרקם ואיכות, למראה טבעי חיוני ורענן”.

ד”ר אמיר זרח – “בכל הקריירה שלי מה שתמיד הוביל אותי זה שמירה על המראה הטבעי. לדעתי המקצועית אין לשנות מראה בסיסי של פנים – ו PROFHILO עונה בדיוק על הצורך הזה”

ד”ר מילה גרינברג: “כי עד שימציאו מכונת זמן מבחינתי PROFHILO הוא הטיפול הכי איכותי בהחזרת עורך למראה הטבעי כמו פעם”

עד שימציאו מכונת זמן – PROFHILO
עד שימציאו מכונת זמן – PROFHILO

ש. מה היתרון המרכזי של PROFHILO ביחס לשלל טיפולי האנטי אייג’ינג האחרים?

ד”ר רוזאנה ספונר: “מבחינתי יש שני היבטים עיקריים: הטיפול ב PROFHILO עוזר לשמור על הרעננות והברק של העור, ומשווה לו מראה צעיר ובריא. מעבר לכך, הטיפול בטוח ביותר מכיוון שהגוף אינו דוחה אותו ואין חשש לאלרגיה או זיהום”

ד”ר אריק בראל: “לדעתי היתרון המרכזי ב-PROFHILO הוא שהוא שומר על לחות העור וממריץ את ייצור הקולגן והאלסטין המשווים לעור מראה חיוני, צעיר ורענן, בעיקר באזור הפנים”

ד”ר לוי אברהם: “PROFHILO הינו חומר חדש שנועד לשנות את כללי המשחק המוכרים עד כה. מדובר בחומצה היאלורונית שמטרתה אינה מילוי נפחים, אלא מתן תשובה אמיתית לבעיית קימטוטי העור”

ש. פרט בקצרה על האופן הייחודי שבו עובד טיפול PROFHILO?

ד”ר דורינה קלש: “PROFHILO הוא טיפול חדשני להצערת העור המטפל במרקם ומקנה לחות לשכבות התת עוריות ובכך משיב מראה רענן ובריא ומטשטש קמטוטים, צלקות אקנה ונזקים אחרים”

ד”ר מטאנס מועין: “החומר ב-PROFHILO בעל יכולת לקשור מים ובכך מסייע למתיחת, הרטבת ומיצוק העור. אפקט זה ממשיך זמן רב, גם לאחר פירוק החומר”

ד”ר אופיר שיין: “מדובר על טיפול שפועל בצורה אפקטיבית על שלושה מישורים במקביל – מעבה את רקמות העור, עוזר בבנייה מואצת של רשת הקולגן והאלסטין, תורם להגברת הלחות בעור –  ומוביל לתוצאה נפלאה”.

טוב לאסייג טוב לי, כי ‘מה ששלה – שלי’

ובכן, אחרי התחקיר המקיף שערכתי עם הרופאים שמאחורי PROFHILO  הגעתי למעשה לאותה מסקנה שכבר ידעתי בעודי שרועה על הספה – אין על גיא פינס, ובמהדורה שלו אין דבר כזה ‘פייק ניוז’. ואם PROFHILO טוב לאופירה אסייג אז זה בוודאי טוב גם לי. מה שנקרא ‘מה ששלה – שלי’.

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *