אופירה אסייג ואייל ברקוביץ’ רבים בגלל אייל גולן

חתול שחור חדש בביצה לחש לנו באוזן שבדיוק הרגע הוא עבר בין אופירה אסייג לאייל ברקוביץ’. מסתבר שההתחשבנות של אופירה עם “החבר הכי טוב” אייל גולן על זה שהוריד עוקב באינסטגרם מחצי עולם כולל אותה הייתה רק הפתיח לריב עם אייל ברקוביץ’ (אולי כל זה רק כדי שיהיה לה מספיק ממי לבקש סליחה בכיפור, כפרה עליה). אז למרות שבתכנית של גיא פינס ברקו הג’נטלמן יצא להגנתה בלייב מול כל העם והגולן, זה כנראה לא הספיק כדי שהשניים לא ישלפו ציפורניים. גם הפעם הסיבה לריב היא בשל טעות בזיהוי מי החבר הכי טוב ומי סתם משחק אותה. מה הקטע אתם שואלים? סורו לפסקה הבאה.

הסר עוקב מאופירה ודמך בראשך!

בסיומה של עוד תכנית צבעונית ונשכנית של השניים שאל ברקו באגביות את אופירה ‘אז לאן את ממשיכה מפה’? ואסייג ענתה לו ‘מה זאת אומרת, לחבר הכי טוב שלי’ בלי להבין בכלל איזו פצצה היא זורקת. ברקו עלה מיד מאפס למאה ודרש לדעת במי מדובר כשהוא צועק באולפן “סליחה ‘פירה! מי החבר הכי טוב שלך אם לא אני? מי?”, אופירה הוסיפה שמן למדורה כשענתה לו “אני לא מגלה לך, אבל תדע לך שהוא דווקא מקבל אותי בדיוק כמו שאני” ויאללה ביי, חתכה מהאולפן. מפלס העצבים רק עלה כשטקסטים זועמים הוחלפו בין השניים בהם דרש ברקו לדעת מי על תקן ‘החבר הכי טוב’ של אופירה, בייחוד אחרי שאייל גולן כבר לא יכול לטעון לכתר. כל הסיפור קיבל תפנית מפתיעה כאשר נכנסה אופירה  לקליניקה ברמת החייל שם פגשה להפתעתה את לא אחר מברקוביץ’ בכבודו ובעצמו שתהה ”פירה? מה את עושה פה??’ ואז נחשפה התעלומה:

הסרת עוקב באינסטגרם = אייטם חדשותי מתגלגל במהדורות של גיא פינס

‘החבר הכי טוב’ החדש של אופירה הוא טיפול האנטי אייג’ינג  PROFHILO אותו היא מפרסמת ביחד עם ברקו, והכינוי הזה לטיפול נובע מכך שהוא מתהדר בזה שאינו משנה את המטופלים בו באופן דרסטי וקיצוני (להבדיל מטיפולי אנטי אייג’ינג אחרים שעלולים לשנות אתכם ללא היכר) ומקבל אתכם כמו שאתם – ממש כמו החבר הכי טוב שלכם. אופירה פשוט רצתה להסתלבט קצת על אייל ומשראתה שהוא באמת נדלק מזה – המשיכה. בסופו של דבר נאלצה אופירה להודות שגם ברקו הוא חבר הכי טוב שלה ומקבל אותה טבעית ואמיתית כמו שהיא.

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *