עתידות – בקרוב נחיה לנצח

בעוד 20 שנים כולנו נהיה צעירים לנצח, אבל מה עושים עד אז?

ריי קורצוויל, אחד המדענים הראשיים של גוגל – יהודי אמריקאי, ממציא פטנטים, עתידן וסופר – חוזה בספרו רב המכר העולמי ‘הסינגולריות מתקרבת’ כי כבר בשנת 2035-2040 יוכלו בני האדם לחיות כמה שנים שירצו וזאת הודות לננוטכנולוגיה אשר תעצור את תהליך ההזדקנות ואף תדע להפוך את כיוונו, לרפא כמעט כל מחלה אנושית שקיימת ואף לשפר את היכולות הביולוגיות האנושיות הרבה מעבר למה שהן כיום. לרובנו הדבר נשמע כמו חלום דמיוני שבו אנו מגלים את מעיין הנעורים (הטכנולוגי) לוגמים ממנו ונשארים לחיות צעירים לנצח. אבל ההיסטוריה מלמדת כי בסוף המציאות עולה על כל דמיון וחלומות הופכים למציאות, אם המין האנושי הגיע לירח ופיצח את סודות האטום, למה בעצם שלא נגיע ליום בו כולנו נפסיק למות?

הפסל האלמותי של פרדי מרקיורי ששר "מי בכלל רוצה לחיות לנצח"?
הפסל האלמותי של פרדי מרקיורי ששר “מי בכלל רוצה לחיות לנצח”?

גם אם החזון מרחיק הלכת של ריי קורצוויל אכן יתממש במלואו ובמועדו, זה משאיר לנו עוד 15 שנה לפחות בהן אנחנו מתבגרים ומזדקנים. הטכנולוגיה של ימינו אמנם אינה מתיימרת להשיג לנו חיי נצח אבל כן מבטיחה לנו כבר לא מעט שנים, תחת כותרת העל ‘טיפולי אנטי אייג’ינג’, שלפחות נוכל למות צעירים ויפים ולא בלויים ומקומטים. המושג ‘אנטי אייג’ינג’ כשמו כן הוא – עיכוב תהליכי הזדקנות – והוא למעשה תחום ברפואה שעוסק בחקר ההאטה של תהליכי הזדקנות מערכות החיים של האורגניזם בדגש על האדם. תחום הרפואה הזה הוליד תעשייה ענפה של מגוון טיפולים ותכשירים שמבטיחים, ולא תמיד מקיימים, כי ביכולתם להפוך אותנו לצעירים יותר במראה.

2040, השנה בה נזכה לחיי נצח

אחד הטיפולים החדשניים ופורצי הדרך שזמין כיום ונחשב לחוד החנית של טיפולי האנטי אייג’ינג (ללא התערבות כירורגית!) הוא  PROFHILO שפותח במעבדות חברת התרופות השוויצרית IBSA PHARMA, הנחשבת לאחת מהמובילות באירופה במחקר ופיתוח של תרופות וטכנולוגיות רפואיות מתקדמות בתחום רפואת העור, ואושר הן על ידי הרשות האירופאית CE והן על ידי משרד הבריאות הישראלי.

הטיפול מבוסס על חומצה היאלורונית מיוצבת ומוגנת פטנט ומוביל עידן חדש בטיפולים להצערת העור. הטיפול נעשה על בסיס מודל הזרקה חדשני המצריך פחות נקודות הזרקה, גורם לפחות כאב, מפעפע במהירות ונספג היטב ברקמות וכל זה בהליך קצר שאורך 5 דקות בלבד. הטיפול של PROFHILO מותאם אישית לכל מטופל וממש כמו החבר הכי טוב הוא מכיר בחסרונות שלכם ומקבל אתכם כמו שאתם. לכן מטרת הטיפול ב PROFHILO  היא לשדרג אתכם במינון הנכון, מבלי שתעברו שינוי קיצוני במראה המיוחד שלכם שכל כך מזוהה איתכם (היוש רנה זלווגר). הייחודיות של הטיפול טמונה בכך שהוא לא ממלא / מנפח / מותח את העור אלא ממש משקם את יסודות העור הפגומים על ידי התכונות המולקולריות שלו שמעוררות תהליכי שחזור טבעי בכל שכבות העור במספר רמות:

  • PROFHILO מעורר את תאי הפיברובלסטים ובכך מגביר את ייצור סיבי הקולגן והאלסטין.
  • PROFHILO משפעל את תאי הקרטינוציטים להגברת ייצור סיבי הקולגן והאלסטין.
  • PROFHILO משמר ומעודד את חיות תאי האדיפוציטים המשפיעים על איכות רקמת השומן.

אל תיבהלו אם כל המונחים המקצועיים שהוזכרו כאן למעלה נשמעים לכם כמו סינית למתקדמים, כי מה שחשוב הוא שאת התוצאות הניכרות  בעור מיד אחרי הטיפול ב PROFHILO ניתן לתאר בשפה פשוטה שברורה לכולם: שיפור בקמטים ומראה טבעי, עור בריא יותר, גמיש ועבה יותר, מוצק ומתוח יותר, רענן קורן וזוהר יותר. כמובן שאחרי שתעברו את הטיפול לא תצטרכו לומר ולו מילה אחת לאף אחד אלא רק לשמוע מכולם כמה אתם נראים מצוין.

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *