מקצר לארוך ומדליל לשופע: הכל על תוספות שיער

אין אישה שהשיער לא משפיע על הרגשתה ועל הביטחון העצמי. החידושים בעולם תוספות השיער –  מספקים שלל פתרונות שמצילים את המצב. אילו סוגים קיימים ומה מתאים למי? מדריך מקוצר

מקצר לארוך ומדליל לשופע: הכל על תוספות שיער
הטכנלוגיה של תוספות השיער מספקת שלל פתרונות לשיער דליל או קצר

לא סתם נטבע הביטוי “Bad hair day”. אם אנחנו חשות שהשיער שלנו לא במיטבו – כל היום יכול לרדת לטמיון. יש כאלו שמתמודדות עם בעיות ותופעות כמו שיער דליל או כזה שמסרב להתארך, ואלו ממש יכולים לפגוע בביטחון ובהערכה העצמית, ולא רק ליום אחד, אלא לתקופות ממושכות.
למרבה המזל, הטכנולוגיות המתקדמות כבר הולידו שלל פתרונות כדי למלא שיער דליל, להאריך שיער קצר וגם סתם להתהדר במחלפות מרשימות לרגל אירוע מיוחד כמו חתונה.

אלו סוגי תוספות הם הפופולריים ביותר?

למלא את החסר: מילוי לשיער דליל

שיטות חדשניות נותנות מענה לנשים בעלות שיער דליל מאוד, בעזרת תוספות שיער המורכבות על רשת מוסתרת המותאמת אישית לגודל השטח שבו השיער דליל במיוחד, וכן לסוג השיער וצבע השיער. לא מדובר בפיאה, אלא בתוספת שיער השזורה על גבי רשת ומשתלבת בצורה מלאה עם השיער המקורי, מעבה אותו ומאפשרת מראה שיער שופע ובריא, שעין זרה לעולם לא תבחין שהוא אינו טבעי.

זה הקצר – ארוך יהיה: הארכת שיער
גם אם השיער שלנו מסוגל להתארך רק עד אורך מסוים, או שמבחירה אנחנו שומרות אותו קצר יחסית, היום כבר אין בעיה להלחים תוספות ולהיראות, ובעיקר להרגיש, כמו כוכבות. גם אם מדובר באירוע מיוחד אחד…  ישנן מספר דרכים לחבר תוספות לשיער, כאשר אחת המתקדמות (והמומלצות) היא הלחמת שיער. בפעולה הזו למעשה יחברו תוספות שיער לשיער שלכן  באמצעות מלחם, כאשר לרוב ניתן יהיה להסיר את התוספות בקלות ובמהירות מבלי לגרום נזק לשיער.

מקצר לארוך ומדליל לשופע: הכל על תוספות שיער
להרגיש כמו כוכבת. תוספות להארכת שיער

מה שלא נתן הטבע יתן הצבע: שינוי אופנתי

לפעמים סתם בא לנו לרענן את המראה, ולפעמים אפילו מתחשק שינוי דרמטי של ממש. אבל החמצן וההרס שצביעת השיער מביאה איתה – לא תמיד באים לנו בטוב. כאן נכנסות לתמונה תוספות השיער הצבעוניות שנועדו “להקפיץ” את המראה הכללי. בין שמדובר בפס אחד בצבע נועז כמו כחול, סגול או ורוד, ובין שמדובר בגוונים בהירים על כל הראש – התוספות יכולות בהחלט לעשות העבודה ולחולל מהפך של ממש.

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *