ניחוח אישה: כך תבחרו את הבושם שהכי מתאים לכן

לכל אדם יש מאפיינים שונים, הן בעור והן באישיות, ולכן לכל אחד ואחת מתאימים בשמים וניחוחות שונים. כך תדעו כיצד לבחור את האחד בשבילכם

ניחוח אישה: כך תבחרו את הבושם שהכי מתאים לכן
מהו האחד שלכן? כך תדעו לבחור את הבושם שהכי מתאים לכן

חוש הריח אחראי ללא מעט החלטות שמקבלים בני אדם כמו בחירת מאכלים, מיון מועמדים למשרה מסוימת ואף בחירת בני זוג. כשאישה או גבר משתמשים בעקביות בבושם מסוים, הניחוח הזה כבר ממש נתפס כחלק מהם בעיני הסביבה. ויש לכך חשיבות רבה. כשאנחנו מסתובבות ברחבי רשתות הפארם ותוהות – מה יהיה הניחוח הבא שיהיה ייחודי לנו, יש כמה כללי אצבע שכדאי להכיר.

כולנו שונים: גם בניחוח העור

לכל אחד יש עור שונה, המורכב מרמת חומציות ומולקולות ריח שונות, שקולטות שפע ריחות ומשחררות אותם לאוויר העולם בתצורות ובניחוחות מגוונים. יש בשמים שמקיימים כימיה טובה עם ריח הגוף שלנו ויש כאלה שלא – החוכמה היא להכיר בזה ולחפש אחר הניחוח הייחודי שמתאים גם לאישיות שלנו.

וניל או הדרים? סוגי הניחוחות הפופולריים ביותר

כל אחד ואחת נמשכים באופן טבעי לניחוחות מסוימים, וההמלצה היא “לזרום” עם האף שלנו לאן שהוא מכוון אותנו, כי ככל הנראה – אלו הם הניחוחות שמתאימים לנו בכימיה שלהם. הניחוחות הפופולריים נעים בין העמוקיםהמסתוריי וה”כבדים” יותר כמו וניל, אלגום ופטוצ’ילי, ועד לניחוחות קלילים ואווריריים כמו למשל הדרים ופרחים כמו גרדניה ויסמין.

איפה להתיז וכיצד להריח? טיפים לבחירת בושם בחנות

לפי השיטה המסורתית, להתיז את הבושם בתוך כף היד, לגלגל בתוכה טישו במשך מספר שניות, לזרוק את הטישו ואז להריח. אם הריח חמצמץ או חזק מדי, עדיף שתעברו לבושם מקבוצה אחרת.

יש להתיז את הבושם ממרחק 5-6 ס”מ לפחות. כדי להימנע מכוויות ופצעים, הימנעו מלהתיז בושם במקומות החשופים לשמש.חוש הריח שלנו בשיאו בשעות אחר הצהריים. צאו לרכישה בשעות אלו.

ניחוח אישה: כך תבחרו את הבושם שהכי מתאים לכן
מהו האחד שלכן? כך תדעו לבחור את הבושם שהכי מתאים לכן

להימנע מהתזה על אזורים  שחשופים לשמש: טיפים לשימוש בבושם

זה לא מיתוס, נקודות הדופק המומלצות להתזת בושם הן מפרקי הידיים, הכפל הפנימי של המרפק, אזור הטבור, העורף ומאחורי תנוכי האוזניים. קחו בחשבון את מזג האוויר: בקיץ, העדיפו בושם רענן, קריר ואוורירי עם אחוזי אלכוהול נמוכים, בחורף, העדיפו בושם מתוק, מרוכז ועשיר יותר. כדי להימנע מכוויות ופצעים, הימנעו מלהתיז בושם במקומות החשופים לשמש.

 

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *