צמצום רקמת שומן ב- 20 דקות במקום 200 שעות

טכנולוגיה חדשנית מאפשרת לצמצם נפח של רקמת השומן, להצר היקפים, ולהשיג גוף חטוב יותר בטיפול קצר של 20 דקות בלבד. איך זה עובד?

הקיץ כבר פה והבגדים הקצרים נשלפים מהארון. הם חושפים את כל מה שניסינו להסתיר במשך החורף: ירכיים רוויות צלוליט, צמיג קטן מסביב למותניים וזרועות מדולדלות. אלה מאיתנו שעייפו מזמן מדיאטות ארוכות, קשות ומתישות, ישמחו כנראה לשמוע על טכנולוגיה פורצת דרך, המאפשרת טיפולים לגוף חטוב וחלק יותר – בתוך 20 דקות בלבד.

“הבעיה היא שרובנו לא מרוצים ממראה הגוף הנשקף אלינו מבעד למראה, בעיקר בעונת הרחצה ואחרי החגים”, אומרת ד”ר לי צור, כימאית וראש המערך הקליני בחברת מדיקל נובה, המשווקת מערכות טכנולוגיות אסתטיות.

“הפיתוח האחרון בתחום מביא עמו בשורה של ממש. הוא משלב לראשונה בין טכנולוגיית גלי רדיו וטכנולוגית אולטרסאונד ובכך מספק מענה מקיף למגוון בעיות עור והצרת היקפים –בגוף ובפנים. באמצעות המכשיר ניתן להצר היקפים, להיפטר ממרבצי הצלוליטיס במהירות ולהשיג גוף במראה צעיר יותר ועור מוצק יותר”, היא מוסיפה.

הדרך למשקל הרצוי קצרה יותר מאי פעם
הדרך למשקל הרצוי קצרה יותר מאי פעם

שלושה שלבים בדרך לגוף חטוב

מכשיר ה-™Accent Prime עושה שימוש בשתי טכנולוגיות, הפועלות בשלושה שלבים:

  1. אולטרסאונד קר. רעידות של גלי האולטרסאונד פוגעות במעטפת של תאי השומן ומובילות להרס בררני שלהם ולשחרור השומן למערכת הלימפה, שם יפורק ויופרש מהגוף. חשוב להדגיש כי הגלים פוגעים באופן סלקטיבי בתאי השומן בלבד, ומותירים את התאים המקיפים אותם ללא פגע.
  2. אולטרסאונד חם. מאיץ את תהליך שבירת מעטפת תאי השומן והוצאת השומן מהגוף דרך מערכת הלימפה.
  3. גלי רדיו. טיפול בגלי רדיו מוביל לאפקט חום מבוקר בעומק רקמת השומן וכתוצאה מכך לצמצום נפח תאי השומן והקטנת מרבצי הצלוליט להצרת היקפים ולמראה גוף חטוב וחלק, כיוון שהם ממצקים את העור והופכים אותו לאלסטי באמצעות כיווץ סיבי הקולגן ואלסטין שבו.

לדברי ד”ר צור, הטיפול מתחיל בעומק, וכולל הרס סלקטיבי של תאי שומן תת עוריים המקנים לגוף את הנפח ומראה עור לא חלק. פגיעה בתאים אלה היא השלב הראשון בדרך להצרת היקפים משמעותית וקבלת גוף חטוב יותר. שילוב טכנולוגיות גלי האולטרסאונד “הקרים” ו”החמים” מזרז את התהליך ומוביל לתוצאות הנשמרות לאורך זמן, ומעבר לכך, נותן תחושה נעימה של עיסוי עם אבנים חמות ללא תחושת כאב. השלב השלישי נועד להשלמת הטיפול ולהגברת האפקט ע”י מיצוק העור ושלושת השלבים יחד הופכים את המכשיר לייחודי, המכשיר הוכיח את יעילותו בעבודות קליניות רחבות היקף.

“הרס תאי השומן הוא תהליך אשר חייב להיות מבוקר, משום שהטיפול מתבצע באזורים גדולים ורגישים בגוף כמו בטן, ירכיים זרועות וכו'”, מסבירה ד”ר צור. “מכשיר ה-™Accent Prime מאפשר טיפול בטוח וללא כאבים ב-20 דקות בלבד, בין היתר בזכות ניטור ובקרה המתרחשים לאורך כל הטיפול. הוא נותן מענה של ממש, מהיר ונוח למצבורי שומן מעיקים בגוף, לקמטים ורפיון של עור הפנים”.

ד”ר אייל שפירא, מייסד מרפאות אלה ומבכירי הפלסטיקאים בישראל, מדגיש היבט חשוב נוסף ואומר כי “תחום הקוסמטיקה נותן מענה לבעיות ספציפיות ועד גבול מוגדר, ותמיד צריך לזכור שלא כל טיפול מתאים לכולם. יש להיבדק ולקבל אבחון לגבי מידת ההתאמה. חשוב לזכור כי תאום ציפיות בהתאם למצב ההתחלתי של מצב המטופלת וההתמדה בטיפול יקבעו רבות את התוצאה הסופית”.

“מענה הוליסטי למראה עור הפנים והגוף”

“בעבר לא היה ניתן לחשוב על מכשיר שיוכל להתאים לטיפול גם באזור הפנים וגם לאזורי גוף, אך בעידן של היום, כאשר קצב החיים מהיר ומאתגר –צריך לספק למטופלים פתרון שיעמוד בכל הסטנדרטים בזמן טיפול קצר”, היא מדגישה. “יש כאן פריצת דרך ממשית אשר מאפשרת למטופלים לקבל מענה הוליסטי לפנים ולגוף”.

“לא צריך לעבוד קשה בשביל לראות תוצאות”

לא תמיד צריך לעבוד קשה
לא תמיד צריך לעבוד קשה

“חודשי האביב הם המבוקשים ביותר לטיפולים, ובימים אלה אנחנו מקבלים פניות רבות מרופאי אסתטיקה, ממכוני יופי ומקוסמטיקאיות, שהבינו שיש ביקוש אדיר למיצוק העור וחיטוב הגוף והפנים באמצעות ה™Accent Prime.

“הדור של היום מבין שלא תמיד צריך לעבוד קשה בשביל לראות תוצאות, אין להם זמן לדבוק בתכתיבי אכילה סגפניים אשר מצריכים התעסקות וזמן, הם רוצים תוצאות מושלמות – ומהר”, היא מסכמת בחיוך.

 

 

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *