מה שלא נתן הטבע: הניתוחים הפלסטיים הכי מבוקשים

בעידן הנוכחי, כבר לא חייבים להשלים עם מה שיש, והאפשרויות לתקן ולהעלות את הביטחון העצמי הולכות וגדלות. מהגדלת חזה ועד ניתוח אף –  ההליכים הפלסטיים הכי פופולריים בקרב צעירים וצעירות

מכתיב את כל האסתטיקה בפנים. ניתוח אף
מכתיב את כל האסתטיקה בפנים. ניתוח אף

אם עד לפני כמה עשורים בודדים, ניתוחים פלסטיים היו נחלתם של בני העשירון העליון בלבד, אין ספק שהיום זה לא ככה. אם משהו בגוף או בפנים גורם לנו לתחושת אי נוחות ועד לחוסר ביטחון – ממש לא חייבים להשלים איתו. כיום, הליכי רפואה אסתטית נהיו כבר פופלריים בקרב כלל האוכולוסיה, ואפילו בקרב בני ובנות נוער. אלו הם הניתוחים הכי מבוקשים:

אין יור פייס: ניתוח אף
אם יש משהו שמשפיע על מראה הפנים, הוא האף – שניצב בדיוק באמצע הפנים ומכתיב את כל הלוק. האיבר החשוב הזה, לא רק משמש אותנו לנשימה ולהרחה, אלא גם משנה את כל האסתטיקה בפנים. אם בעבר היו נפוצים ניתוחים שהופכים כל אף לסולד, היום המגמה היא יותר לכיוון טבעי ומראה “לא מנותח”. ניתוח אף נחשב לאחד הניתוחים המורכבים בכירורגיה הפלסטית, מאחר והוא דורש ניסיון רב ומיומנות גדולה מהמנתח.

להשלים את החסר: הגדלת חזה
חזה קטן עלול לפגוע בתחושת הביטחון והנשיות בקרב נשים רבות, והיום כבר ברור שאין זו גזירה משמים. יש מה לעשות בנידון. ניתוחי הגדלת חזה, אותם ניתן לעשות מסוף גיל ההתבגרות ואילך, הולכים והופכים לעניין שבשגרה. איך זה עובד? בניתוח המנתח יוצר מעין “כיס הפרדה” אליו מוחדר השתל בגודל שנבחר על ידי המנותחת, לרוב בהמלצת הרופא המנתח, מתחת לשד או מתחת לשריר החזה. גם בתחום זה, בעבר היה נהוג “להגזים” עם גודל השתלים והיום הנטייה היא למראה טבעי יותר.

להעלות את הביטחון העצמי. ניתוח להגדלת חזה
להעלות את הביטחון העצמי. ניתוח להגדלת חזה

להפחית מהעומס: הקטנת חזה
יש כאלה שחסר להם, אבל יש כאלו שאלוהים חנן אותן ב.. חזה גדול מדי. במקרה כזה, הבעיה היא לא רק אסתטית אלא בריאותית ממש. חזה כבד וגדול עלול ליצור עומס על הגב, ולגרום לדלקות ולאי נוחות, ולכן, במקרים שזו אכן התופעה – מומלץ לעבור הקטנת חזה.
ניתוח להקטנת החזה הנו ארוך ומורכב יותר מניתוח להגדלת החזה. בניתוח זה מוציאים את עודפי רקמת השד ואת עודפי העור, מעצבים את השד מחדש ואחר כך תופרים מחדש את העור.

להיפטר מהעודפים: שאיבת שומן

ואם בענייני עודפים עסקינן, יש מקומות בגוף בהם השומן עקשן במיוחד, וגם לאחר דיאטה קשוחה – לא זז. אזורים כמו הבטן, הירכיים, הישבן, המותניים והזרועות – מועדים לפורענות במיוחד. במקרים כאלה, שאיבת שומן היא הפתרון. בוודאי תשמחו לגלות שהודות לטכנולוגיות מתקדמות, במקרים רבים ניתן לעבור להיפטר מהשמון העודף באמצעות לייזר, הליך המתבצע בבטחה וללא התערבות סכין המנתחים. יתרון נוסף בשיטה זו, הוא שניתן להשתמש בשומן שנשאב ולהזריק אותו בחזרה לעור, על מנת למצק את העור ולהותירו במראה חלק ובריא.

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *