הסרת שיער בלייזר? זו השיטה המומלצת ביותר

יש דברים שהיום אנחנו לא מבינות איך חיינו בלעדיהם – אחד מהם הוא הסרת שיער. ההליך שמשחרר אותנו מהתלות בתחזוקה הביתית המתישה של הורדת השיערות. הטכנולוגיה המתקדמת של היום כבר מאפשרת לעשות זאת ביעילות, בטיחות, בזמן קצר ואפילו על עור שזוף

הטכנולוגיה של היום מציעה שיטות יעילות ובטוחות. הסרת שיער בלייזר
הטכנולוגיה של היום מציעה שיטות יעילות ובטוחות. הסרת שיער בלייזר

גם אתן שואלות את עצמכן איך עד לפני כעשור, נשים חיו כאן בלי לק ג’ל, בלי החלקה יפנית בשיער, בלי איפור קבוע ובלי הסרת שיער בלייזר? המוחות הטכנולוגים הקודחים סידרו לנו כאן יופי של איכות חיים… והם לא עוצרים בזה. בגדול, היום כבר אפשר לקום בבוקר, לצחצח שיניים ולצאת מהבית.

השיטות המסורתיות להסרת שיער – אאוט

אם עד לא מזמן נאלצנו להשתמש בשעווה, במכשירים ביתיים להסרת שיער, או – השם ירחם – בסכיני גילוח, היום אפשר לנשק לשלום את כל אלו. על חסרונותיהם  אין צורך של ממש להרחיב:  או שהם כרוכים בכאב או שהם לא עושים את העבודה כמו שצריך ואפילו מחריפים את הבעיה ומגבירים את צמיחת השיער. מה שבטח משותף לכל השיטות המסורתיות הללו – הן דורשות תחזוקה יומיומית ולמעשה כובלות אותנו להשתמש בהן על בסיס שבועי במקרה הטוב.

הדור הבא של טכנולוגיית הלייזר – עור חלק וראש נטול דאגות

כבר למעלה מעשור שמכונים להסרת שיער מוקמים בזה לאחר זה ברחבי הארץ. כל מכון בוחר בשיטות ובטכנולוגיות שונות לטיפול במטרד הזה שמעכב אותנו בדרך לים או לבריכה.

החסרונות הידועים שנקשרו בהסרת שיער בלייזר בעבר מתמקדים בעיקר בסיכון שהפעולה תצרוב את העור ותגרום לכוויה. כמו כן, מסיבות דומות, ומתוך סכנה לגרימת כתמי פיגמנטציה על העור – לא היה מומלץ לבצע את ההליך על עור שזוף.  בנוסף, נשים רבות חוששות מהכאב שעלול להתלוות לטיפול כזה.

נסחפת עם השיזוף? עדיין תוכלי לעבור טיפולי לייזר להסרת שיער
נסחפת עם השיזוף? עדיין תוכלי לעבור טיפולי לייזר להסרת שיער

אבל כיום, הודות לטכנולוגיות מתקדמות – כל אלו כבר שייכים לעבר.  אם אתן חושבות על על הסרת שיער, אבל חוששות מהסכנות הכרוכות בדבר, כדאי שתכירו את Soprano Titanium. מדובר בטכנולוגית לייזר משולבת בשלושה אורכי גל שונים להסרת שיער מהירה, יעילה, קצרה ובטוחה ביותר.

בזכות השילוב של מספר טכנולוגיות, הידית השולחת קרני לייזר הופכת את הטיפול למתאים לכל גווני העור ולכל סוגי השיער. היא מתאימה לעור שזוף, לשיער גס ולשיער פלומתי ואפילו יכולה להתאים גם להסרת שיער אצל ילדים ובני נוער.

שיטת In-motion™ מאפשרת העברה חוזרת של הידית על אזור הטיפול, כאשר קצב חזרה גבוה של פעימות קצרות המוחדרות לעומק הדרמיס, משיג עוצמה ממוצעת גבוהה ויעילות טיפולית הנובעת מצבירת חום, יחד עם זאת ללא סיכון לכוויה. יתרון נוסף לחימום ההדרגתי הוא בכך שהטיפול איננו מלווה בכאב של ממש, אלא בתחושה הדומה לזו של עיסוי.

מאחר והמכשיר הוא בעל טכנולוגיה משולבת, תוצאות הטיפול הן מעולות ומחזיקות לאורך שנים רבות, בהשוואה לכל מכשיר הפועל באמצעות קרן לייזר באורך גל בודד.

לסיכום, אין כיום סיבה לחשוש מטיפול להסרת שיער. לכולנו יש את ההזדמנות הבטוחה והיעילה ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר ומהחופש מדאגות הכרוכות בשיער הגוף והפנים. אז  מי באה לים?

 

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *