אסתטיקה וגינלית: כל מה שחשוב שתדעי

נשים רבות סובלות מבעיות אסתטיות או בריאותיות באזור האינטימי. בין שמדובר בקוסמטיקה ובין שמדובר בטיפול בדליפת שתן במאמץ, יובש בנרתיק או הצערת הנרתיק, חשוב לדעת שיש היום פתרונות רפואיים מתקדמים שאינם כרוכים בהרדמה, כאבים או החלמה ממושכת

כל מה שרצית שחשוב לדעת על אסתטיקה וגינלית
כל מה שרצית שחשוב לדעת על אסתטיקה וגינלית

יש דברים שרק את רואה, אבל זה לא הופך אותם לפחות חשובים, ובטח שזה לא אומר שלא ניתן ואפילו מומלץ לטפל בהם. רבות מאיתנו, בעיקר לאחר שינויים שהגוף עובר בעקבות לידות, גרביטציה והשנים שחולפות, סובלות משינויים אסתטיים ולעתים בריאותיים באזור הנרתיק והשפתיים.

מתביישות במיטה ואפילו על חוף הים

השינויים במראה השפתיים יכולים להתבטא ב”נפילות” ובעיוותים, שלא רק משפיעים על התחושות ההדדיות (שלכן ושל בני הזוג) במיטה, אלא גם עלולים לגרום למבוכה, במיוחד כשהם באים לידי ביטוי דרך הבד הדק והצמוד של בגד הים. העניין הזה יכול ממש לפגוע בביטחון העצמי של כולנו, ולהסב נזק רגשי אמיתי.

לא רק הבושה מונעת את הטיפול – גם הפחד מהכאב וההחלמה

אבל אם יש משהו חשוב יותר מאסתטיקה – הרי זו הבריאות שלנו. בעיות פיזיולוגיות המאפיינות נשים לאחר לידות ובעיקר נשים בגיל המעבר, דוגמאת התרחבות הנרתיק, יובש בנרתיק שתן במאמץ, טופלו עד לאחרונה באופן חלקי באמצעות ניתוח ותרגילי פיזיותרפיה לאגן. על כן נשים רבות שנזקקו לטיפול, נמנעו בשל החשש מהניתוח וההחלמה הארוכה.

להחזיר את הביטחון לחדר המיטות. אסתטיקה וגינלית
להחזיר את הביטחון לחדר המיטות. אסתטיקה וגינלית

החדשות הטובות – אסתטיקה ללא צורך בניתוח

בעידן בו כמעט אף אחת לא מתביישת להודות שהיא מזריקה בוטוקס, עוברת מתיחת פנים או כל טיפול אסתטי אחר – אין צורך יותר להימנע מטיפול גם באסתטיקה של המקומות האינטימיים. יש גם לזה מענה, והוא הולך ומשתפר ומשתכלל כל הזמן.

בוודאי תופתעו לגלות שהפתרונות שהרפואה המתקדמת מציעה היום בנושא זה אפילו לא כוללים ניתוח או הרדמה. טכנולוגיה מתקדמת לטיפולים רפואיים גיניקולוגיים ואסתטיים בשם FemiLift מהווה פתרון אידאלי לבריאות הגופנית ולאיכות החיים של נשים בכל גיל.

הטכנולוגיה החדשנית והראשונה מסוגה, מהווה הליך זעיר פולשני, הניתן לביצוע במסגרת המרפאה. הטיפול מבוצע באמצעות לייזר, ללא הרדמה, ללא כאבים, ומוכנות לזה? גם ללא זמן התאוששות .
בזכות הטיפול הזה ניתן לסייע לנשים רבות להרגיש שוב נוח עם גופן, לשוב לחיי השיגרה, לפעילות גופנית, לקיום יחסי מין מספקים, לחיי זוגיות מלאים ולהחזיר לעצמן את הביטחון העצמי.

בעידן מתקדם שכזה, אפשר לחיות בלי הבושה, בלי הכאבים ובלי דליפת שתן. יש פתרון, הוא פשוט, קל וקורה מהיום למחר. איכות חיים כבר אמרנו?

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *