מהמסורתית ועד הטרנדית: כל השיטות לעיצוב גבות

הגבות הדקות אאוט כבר מזמן, אבל מה לעשות שרובנו מרטנו אותן עד דק בניינטיז ונתקענו? אל דאגה, מוצרי איפור וטכנולוגיות חדשות כאן בשבילכן. כל מה שצריך לדעת על השיטות שיסדרו לכן גבות מושלמות

גם הפינצטה תמיד רלוונטית. כל השיטות לעיצוב גבות
גם הפינצטה תמיד רלוונטית. כל השיטות לעיצוב גבות

אם יכולנו להחזיר את הגלגל אחורה, לניינטיז למשל, רבות מאיתנו היו פונות לטינאייג’ריות שהיינו ומתחננות בפניהן שלא למרוט את הגבות עד דק… כי יום אחד, מתישהו בשנות האלפיים, המראה הטבעי והמלא יחזור לאופנה ואת הנעשה אין להשיב (או שבעצם כן?). מסתמן שהאובססיה לגבות כאן כדי להישאר ומולידה המון דרכים למילוי ועיצוב הגבות, ובצדק, שכן אין לתאר את ההשפעה של שתי אלו על מראה הפנים.

בין אם מדובר בקוסמטיקאיות, אצלכן בבית או בכלל אצל המומחים הגדולים לגבות – הנה כמה מהשיטות המובילות לעיצוב הגבות:

השיטה המסורתית: חוט, פינצטה ושעווה

השיטה הזו מתאימה בעיקר למי שהגבות שלה כבר מעוצבות באופן משביע רצון והיא צריכה בעיקר “לנקות” את השיערות שצומחות מחוץ לקווי הגבה המשורטטים והרצויים וגם לאלו שהשיערות אצלן פשוט צומחות וצומחות… אלו ש”יש להן יד” יוכלו לטפל בעניין בפרטיות ובספונטניות – כאשר הצורך מתעורר, ואלו שפחות – תמיד יכולות לפנות לטיפול אקספרס אצל קוסמטיקאית, או כחלק מטיפול פנים שהן מקבלות בשוטף.

השפעה משמעותית ביותר על מראה הפנים. גבות מושלמות
השפעה משמעותית ביותר על מראה הפנים. גבות מושלמות

הכי פחות מחייב: איפור

בעזרת מוצרי איפור ייעודיים וקצת טאצ’ – אפשר לגמרי ליצור מראה גבה מלא וטבעי. השוק היום שופע בעפרונות, ג’לים, מסקרות, צלליות ומברשות שנועדו במיוחד למטרה זו. יש לחפש את הגוון הכי קרוב לגוון שיער הגבות, להבריש את הגבות, למלא את המקומות הדלילים באמצעות עפרון ו/או צלליות בגוון המתאים, לסיים בג’ל או מסקרה שיגרמו לכל העניין להחזיק מעמד ו.. וואלה – מוכנות לצאת ליום שלכן.

החיסרון העיקרי בשיטה זו, הוא שהיא מעט סיזיפית, שכן יש לחזור עליה לפני כל יציאה מהבית. היתרון הגדול – אם פספסנו או עשינו טעות, קל מאוד להשיב את הנעשה.

איכות חיים זה כאן. איפור קבוע בשיטת מיקרובליידינג
איכות חיים זה כאן. איפור קבוע בשיטת מיקרובליידינג

טרנדי ונוח: מיקרובליידינג

אלו מכן שממש לא יכולות לשאת את מראה הגבות שלהן ובאמת מוטרדות מהסיפור הזה, ישמחו לשמוע שבאמצעות טכנולוגיה חדשה בתחום האיפור הקבוע, ניתן לשרטט לכן גבות חדשות ומושלמות, במראה משכנע וטבעי, שמחזיק למשך כמה חודשים. כן, ממש כמו קעקוע אבל הרבה פחות כואב והרבה פחות מחייב. היתרון המרכזי של השיטה הזאת, בשתי מילים – איכות חיים. ממש כמו ההחלקות הקבועות לשיער, הסרת שיער בלייזר לצמיתות ועוד ועוד… השימוש במיקרובליידינג פשוט משחרר אתכן מהעיסוק בגבות, וגם כשאתן בים או בבריכה, או סתם קמתן הרגע ואין לכן כוח להתעסק – הגבות ממשיכות להיראות מושלם.

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *