החלפתי תחנה, עברתי לרדיו, אמרתי שלום לקמטוטים

מרגע שהכרתי את הטכנולוגיה החדשה (רגע, מיד משתפת), אמרתי יפה שלום-ולא-להתראות לקמטוטים ולצלוליטיס

בזמן האחרון יצא לי לפגוש כמה אנשים שחיים בסרט. נראה להם שצעדה בפארק או כפיפות בטן יחזירו להם את השייפ של הגוף. אני לא נגד ספורט ומכוני כושר, להיפך, ברוכים הבאים, תצעדו, תתחזקו ותניפו, אבל בואו. כדי שהגוף יתחטב באמת ונחזור להיות מה שהיינו פעם, בשביל זה צריך טכנולוגיה.

אני אומרת את זה כי אני יודעת מה קורה לנשים אחרי לידה ומה עובר על מי שעשה דיאטה. כן, המשקל ירד, איזה יופי, אבל המוצקות והחיטוב, מה איתם? מה עם הצמיג במותניים והצלוליטי בירכיים והמלח-פלפל בזרועות?

ככה בעצם החלטתי להחליף תחנה בחיים ולעבור לרדיו. רדיו? כן, לגלי רדיו. כי שם גיליתי טכניקה וטכנולוגיה ממש מתקדמות, שמובילות למקום שתמיד מטריד אותי: לעיצוב הגוף ולמיצוק העור. ותודה לחברת ‘Alma Lasers’ שחשבה על כולנו, המוטרדות, והמציאה את הפטנט.

רוצות להכיר? הנה: Accent Pro היא מערכת חדשנית שמשלבת שלוש טכנולוגיות במכשיר אחד ומספקת פתרון לרפיון ולקמטים והקמטוטים בפנים, בצוואר ובגוף – בלי שום כאב.

גוף מעוצב ועור גמיש ומוצק יותר, פלוס תוצאות שנשמרות לטווח הארוך

למכשיר יש מנגנון שכולל אנרגיית גלי רדיו גבוהה, והוא גורם לחימום עוצמתי ויעיל בכל שכבות העור ומעורר יצירה של סיבי קולגן חדשים בעור. הוא מקטין את נפח תאי השומן ומזרז פינוי פסולת ועודפי נוזלים. את התוצאה כולם יכולים לראות: העור מוצק, חלק וגמיש יותר, ההיקפים יורדים וגם מראה הצלוליט משתפר.

מערכת נוספת שפגשתי היא ה-Accent Prime. החדשנות של המערכת מתבטאת בשילוב שהיא עושה בין גלי רדיו וגלי אולטרה סאונד. הקומבינציה הזאת מספקת דרגת יעילות גבוהה במיוחד בהצרת היקפים, במיצוק ובעיצוב עור הפנים והגוף – לכל סוגי וגווני העור.

כל זה לא בא כמובן על חשבון רמת הבטיחות והשמירה על הרקמות מסביב לאזור המטופל. כמה זמן זה לוקח? ממש בקטנה. למכשיר יש ידית בעלת שטח פנים רחב, שמקצרת משמעותית את משך הטיפול. אז תסגרו 20 דקות ביומן – והנה: הטיפול מאחוריכם והחיטוב לפניכם.

ואם זה נשמע טו גוד טו בי טרו, אז אני רק מחדדת: הטכנולוגיה של מערכת אקסנט פריים עברה מבחן של עבודות קליניות והוכרזה כיעילה להשגת מראה גוף מעוצב ועור גמיש ומוצק יותר, פלוס תוצאות שנשמרות לטווח הארוך. עליי.

 

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *