להיט קיץ: רבע שעה לייזר, מחר ים

הזמן התקצר במחצית, הכאב הופחת, הכוויות נעלמו – וכל השזופות נשמו לרווחה. כך הפך הטיפול החדשני להסרת שיער בשיטה החדישה SHR סופרנו טיטניום ללהיט החם של הקיץ

המון שערות נתלשו בכאב מאז שנולד “רובי”, המכשיר הראשון שהושק לפני כ-20 שנה. הטיפול בו ארך שמונה שעות שהרגישו כמו נצח, הוא התאים אך ורק לבהירי העור (וגם ביניהם, רק למי שניחן בכוח סבל והצליח לעמוד בגבורה בפני הכאב). בשנים שחלפו מאז, מכוני הסרת שיער נפתחו בזה אחר זה, הפיתוח הטכנולוגי הואץ וכולם המשיכו לחפש את המכשיר המנצח, שיקצר את משך הטיפול, יפחית את עוצמת הכאב ויתאים גם לבעלי עור כהה.

והנה, זה הגיע, ההשקה שגרמה להתרוממות רוח אמיתית אצל הקוסמטיקאיות, וגם בקרב הצעירות שתכננו להגיע לחוף הים חלקות ושזופות. לראשונה בישראל יש שיטה שמאפשרת לעבור טיפול נוח, קצר ובטוח – ולמחרת, בלי “תקופת צינון”, פשוט להתייצב בחוף. ולא רק שמדובר בטיפול זריז מאי פעם, הוא גם מתאים לעור שזוף!

מאחורי הבשורה הטכנולוגית שמשמחת כל כך את המשתזפות הישראליות עומדת שיטת ה-SHR סופרנו טיטניום (היבואן: מדיקל נובה). “זה היסטרי”, אומרת גלי (18) בתום הטיפול, “החברות שלי ואני היינו בהלם מכמה זה פשוט. הטיפול קצר משמעותית מכל טיפול לייזר אחר שהכרנו עד היום. רבע שעה – ונגמר הסיפור, ולמחרת אנחנו כבר בחוף, בלי מגבלה על השיזוף”.

שיטת ה-SHR סופרנו טיטניום הפתיעה את הקיץ הישראלי החם לא רק במהירות העור, אלא גם בנוחות שלה. מי שחושבת שכאב וסבל הם חלק מעסקת החבילה בהסרת שיער בלייזר, מופתעת מהחוויה הנעימה, “כי זה פשוט לא כואב”, מסכמת גלי. המכשיר מצויד במערכת קירור ולמטופלת מובטחת הגנה מלאה על העור מפני כוויות. על השטח המטופל מתקבלת תוצאה אחידה בלי אפליות  – לבהירות ולכהות כאחד.

איך זה עובד?

יתרון הזמן: למכשיר החדשני יש ספוט יוצא דופן, גדול פי שניים מן המכשירים הקודמים (קוטרו ארבעה ס”מ), מה שמייעל את התהליך ומקצר את משך הטיפול ב-40 אחוז. המטופלת חוסכת זמן יקר וגם הקוסמטיקאית מתפנה מהר יותר ללקוח הבא.

יתרון הביטחון: ראשו של המכשיר מצויד במערכת קירור עוצמתית עם בקרת טמפרטורה, שמגינה על המטופלת מפני כוויות בשכבת האפידרמיס ויוצרת במהלך הטיפול תחושת קרירות נוחה.

יתרון הגוון: המכשיר עובד באורכי גל שונים בכל מפגש עם העור, ובכך הוא מכסה את כל הגוונים, מהבהיר ועד הכהה ביותר, ואת כל סוגי השערה, לרבות שיער בהיר יחסית ועדין.

אולי יעניין אתכם גם

אימאן עאמר

מנאל אבו זלף

ליזה קליין

טיפוח מבפנים ומבחוץ: כללים לשמירה על עור הפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *